Wiak Bakemarkt ve Sistem Fırıncılık – Wiak Gıda Ekipmanları

Hakkımızda

Wiak Bakemarkt, WIESHEU fırınlarını, JAC Ekmek Dilimleme ve Hamur İşleme Makinelerini, HYBRID Astoria kahve makinelerini  başarılı bir şekilde Türkiye ve Orta Doğuda temsil etmektedir. Sistem fırıncılık model ve anlayışla zincir mağazacılıkta yepyeni bir dönem başlangıcının temelini atan Wiak Bakemarkt, her daim mükemmeliği sizin için standart yapar.

Wiak Bakemarkt, fırıncılık ürünlerinde, çığır açan markaları yıllardır sizinle buluşturmayı başaran bir şirkettir. Wiesheu fırınlarıyla inovasyonu ulaşılabilir kılarken, JAC ürünleriyle hamurun ilk dokunuşundan itibaren katkı sağlayabilmenize destek olduk. Şimdi, büyüyen ailemize Hybrid Astoriamarkasını dahil ederek, son teknolojiye olan hakimiyetinizi daha da güçlendiriyoruz.

Wiak Bakemarkt, oluşturmuş olduğu network ve de alt yapı sayesinde, Türkiye geneli teknik tüm soru, takip, destek ve arıza konularında, en kusursuz hizmeti yıllardır müşterilerine sağlamıştır. Sektörde saygınlığı ile bilinen Wiak Bakemarkt olarak, stil sahibi tüm markalarımızı daha detaylı bir şekilde sizlere takdim etmek isteriz.

Snackjet, hızlı yemek sektöründe çığır açan bir dönemi başlatan Wiak Bakemarkt’ın yeni üyesidir. Hibrit fırın teknolojisi ile, ısıtma ve pişirme süreçlerini daha verimli ve etkileyici hale getiriyoruz. Snackjet, yenilikçi tasarımı ve kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkarken, Wiak Bakemarkt’ın mükemmelliği sizin için standart kılma geleneğini sürdürüyor. Mikrodalga ve konveksiyonel fırını bir araya getiren Snackjet, işletmenizi bir adım öne taşıyor ve müşterilerinize benzersiz lezzet deneyimleri sunmanıza olanak tanıyor.


Wiesheu, Konveksiyonel ve Taş taban Fırın adı altında, belli modellerde alt kategorilerde, her işletmenin ihtiyacına göre yüksek verimlilikte olan fırın kombinasyonlarını üretir. Wiesheu, değerli müşterilerine kullanım kolaylığında büyük bir konfor sağlamak suretiyle kaliteyi ifade eder. Doğru nemlendirme miktarı sayesinde, her hamur tipinde mükemmel buharlama meydana getirerek, en güzel pişirme sonuçlarını da oluşturur.

Wiesheu hem kullanımda kolaylık, hem de temizleme hususunda ciddi bir rahatlık sunar. İşte bu nedenle, pek çok farklı kullanıcı Wiesheu üzerinde fikir birliği yapar. Her ekmek çeşidinin ve unlu mamulün yapısı farklıdır, bu farklılıklar, beraberinde farklı pişirme reçetelerini getirir. İşte bu, temel olarak, işletmenizde kullanacağınız ekipmanın, bu farklılıkları algılayarak her ürünü, her defasında mükemmel oranda pişirmesi gerektiği gerçeğini gözler önüne koyar. Wiesheu, bunu her seferinde mükemmel bir şekilde gerçekleştiren bir markadır.

Profesyonel fırıncılık ekipmanları üreticisi olarak, JAC makinelerinin ortak bir özelliği vardır, tüm makineler, inovasyon, yüksek kalite ve dayanıklılık odaklıdır. Müşteriler için maksimum konforu sağlamak için geliştirilmiş olan JAC makineleri tamamen sizde güven inşa edecek bir ismi sembolize eder. 70 yıldan fazla tecrübeyle, tüm müşterilerin ihtiyaçları her daim karşılanacaktır.

Günün herhangi bir saatinde, kahve keyfinizi unutulmaz bir hazza çevirmek için, Hybrid Astoria kahve makineleri emrinize amadedir, yüzünüzde sıcak bir tebessümle Hybrid Astoria kahve makineleriyle, tek dokunuşta eşi benzeri olmayan bir yolculuğa çıkacaksınız. Tıpkı profesyonel bir barista eli değmiş gibi, Hybrid Astoria ile bir yudum kahve, bir avuç mutluluğa dönüşür. Pratik, sade ve bir o kadar şık, teknolojiyi bünyesinde bulundurduğu tasarımıyla, Hybrid Astoria, tam kıvamında süt sıcaklığı, süt köpüğü ve de ideal aromadaki kahvesiyle gününüze değer katar.

Wiak Bakemarkt, kahve tutkunları için KV tam otomatik kahve makinesini Türkiye’de temsil etmekten gurur duyar. KV, Wiak Bakemarkt’ın uzun yıllara dayanan başarılı temsil geleneğini devam ettirerek, kahve keyfinizi en üst düzeye çıkarmayı amaçlar. Bu otomatik kahve makinesi, son teknoloji ile donatılmıştır ve özel lezzet profilinizi oluşturmak için geniş bir ayar yelpazesi sunar. İstes yoğun espresso isteyin, ister köpüklü bir latte tercih edin, KV tam otomatik kahve makinesi ile her fincan özel bir deneyim haline gelir. Wiak Bakemarkt olarak, kahve tutkunlarının beklentilerini aşan bir kalite standardını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


Wiak Bakemarkt olarak, beraber ihtiyaçlarınızı, mevcut kullanımınızı ve de isteklerinizi harmanlayarak, her müşteriye özel, en mükemmel verimde sonuçları alabileceği üniteleri tasarlıyoruz, sadece çözüm değil, işletmenizi en iyi konuma getirebilecek verimliliğin temelini de, yine sizi baz alarak, atıyoruz.

Sunduğumuz bu modern ve ileri teknolojili ürünlerle, Wiak Bakemarkt olarak Türkiye’de satış sonrası profesyonel ve geniş ağa sahip donanımlı teknik servis ekibimiz ile her noktaya 7/24 ulaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuğumuz gibi kaliteden de ödün vermeden hizmet vermeyi ilke olarak benimseyip güvenilir olmayı,sizin güveninizle başardık.Yorulmadığımız maratonda, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.